+370 685 33383
+370 612 91449
Verta žinoti
Posted in

Apie sintetinio pluošto antklodes

Daugelis žmonių vis dar įsitikinę, kad sintetinis pluoštas neleidžia „kvėpuoti”, nesugeria drėgmės, susimeta į guzus. Šiandieninė pramonė nuolat tobulina sintetinį pluoštą ir jis tampa puikia alternatyva natūralaus pluošto antklodėms. Sintetinio pluošto antklodes galima skalbti (kai kurias net labai aukštoje temperatūroje), jos greitai džiūsta, yra lengvos, minkštos ir ilgaamžės. Sintetinis pluoštas – nepalanki terpė dulkių erkutėms ir bakterijoms, todėl tokia patalynė tinka alergiškiems žmonėms.

Dažniausiai sutinkamas sintetinis pluoštas – poliesteris. Kokybiškiems gaminiams naudojamas tuščiaviduris silikonizuotas poliesterinis pluoštas. Kiekvienas tokio pluošto plaukelis yra tuščiaviduris, dėl to jis laidus orui ir sugeria drėgmę. Šios savybės artimos natūraliems pluoštams. Poliesterinio pluošto plaukeliai padengtisilikono sluoksniu, kuris atsparus netgi virinimui ir suteikia pluoštui slidumo, elastingumo bei purumo.

Šiuolaikiniai patalynės gamintojai daug investuoja į naujas technologijas ir patentuoja savo sukurtas poliesterio rūšis. Mūsų siūlomose sintetinio pluošto antklodėse rasite tokias poliesterio rūšis: dacron, nano-silber, trevira fill, thinsulate insulation.

2 Replies to “Apie sintetinio pluošto antklodes”

  1. Jusiukas

    Tai kuo gi skiriasi, apart kainos, Jūsų kaldros nuo tu kurios parduodamos maisto prekių parduotuvėse?

  2. lina[ Post Author ]

    Visų pirma, kokybe. Maisto parduotuvėse greičiausiai rasite sintepono ar porolono produktų – tokių pačių, kokius buvo galima įsigyti tarybiniais laikais. Jie nepralaidūs orui, nepatvarūs ir nepatogūs, asocijuojasi su prakaitavimu, pluošto gumulais anklodėje ir prastu miegu. Sintetinio pluošto gamybos technologijos labai patobulėjo ir nauji produktai savo savybėmis gerokai pranašesni prieš savo pirmtakus. Mūsų siūlomi sintetiniai patalai lengvi, purūs, ilgaamžiai, pralaidūs orui, labai tinka alergiškiems žmonėms ir sukuria puikią miego aplinką.

Comments are closed.

PASKYRA
Wishlist
Wishlist
Prisijungti
Create an account

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami patogesniam naršymui šiame tinklalapyje, paskyros valdymui bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Password Recovery

Pamiršote slaptažodį? Įveskite vartotojo vardą arba el.pašto adresą. Į el.pašto dėžutę gausite nuorodą naujam slaptažodžiui susikurti.

SHOPPING BAG 0