Apie sintetinio pluošto antklodes

Paskelbė

Daugelis žmonių vis dar įsitikinę, kad sintetinis pluoštas neleidžia “kvėpuoti”, nesugeria drėgmės, susimeta į guzus. Šiandieninė pramonė nuolat tobulina sintetinį pluoštą ir jis tampa puikia alternatyva natūralaus pluošto antklodėms. Sintetinio pluošto antklodes galima skalbti (kai kurias net labai aukštoje temperatūroje), jos greitai džiūsta, yra lengvos, minkštos ir ilgaamžės. Sintetinis pluoštas – nepalanki terpė dulkių erkutėms ir bakterijoms, todėl tokia patalynė tinka alergiškiems žmonėms.

Dažniausiai sutinkamas sintetinis pluoštas – poliesteris. Kokybiškiems gaminiams naudojamas tuščiaviduris silikonizuotas poliesterinis pluoštas. Kiekvienas tokio pluošto plaukelis yra tuščiaviduris, dėl to jis laidus orui ir sugeria drėgmę. Šios savybės artimos natūraliems pluoštams. Poliesterinio pluošto plaukeliai padengtisilikono sluoksniu, kuris atsparus netgi virinimui ir suteikia pluoštui slidumo, elastingumo bei purumo.

Šiuolaikiniai patalynės gamintojai daug investuoja į naujas technologijas ir patentuoja savo sukurtas poliesterio rūšis. Mūsų siūlomose sintetinio pluošto antklodėse rasite tokias poliesterio rūšis: dacron, nano-silber, trevira fill, thinsulate insulation.

0 0 votes
Article Rating
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jusiukas
7 years ago

Tai kuo gi skiriasi, apart kainos, Jūsų kaldros nuo tu kurios parduodamos maisto prekių parduotuvėse?