+370 685 33383
+370 612 91449
Verta žinoti
Posted in

Apie natūralaus pluošto antklodes

Natūralaus pluošto antklodės tinka vertinantiems natūralumą, mėgstantiems miegoti šiltai ir gausiai prakaituojantiems – dėl unikalių savybių natūralūs pluoštai geba gerai sugerti ir išgarinti drėgmę.

Avies vilna labai atspari ir ilgaamžė. Antklodės su vilnos užpildu pralaidžios orui ir gerai sugeria drėgmę – vilna gali sugerti iki 30% savo svorio drėgmės, kuri palaipsniui išgarinama į aplinką. Avies vilna yra savaime išsivalanti – tokią savybę jai suteikia lanolinas. Vilna atspari mikroorganizmams ir yra sunkiai deganti. Šiuolaikinių tehnologijų dėka išsaugomos visos gerosios avies vilnos savybės ir beveik panaikinamas specifinis ne visiems patinkantis kvapas. Vilnonės antklodės labai universalios ir tinka skirtingoms temperatūroms.

Kupranugario vilna labai minkšta, lengva ir švelni. Antklodės su kupranugario vilnos užpildu pralaidžios orui ir gerai sugeria drėgmę – vilna gali sugerti iki 30% savo svorio drėgmės, kuri palaipsniui išgarinama į aplinką. Vilna atspari mikroorganizmams ir yra sunkiai deganti. Šiuolaikinių tehnologijų dėka išsaugomos visos gerosios kupranugario vilnos savybės ir beveik panaikinamas specifinis ne visiems patinkantis kvapas. Kupranugario vilnos antklodės labai šiltos.

Šilkas labai lengvas prabangus pluoštas. Šilko užpildo antklodės itin lengvos ir pralaidžios orui. Šilkas labai greit ir gerai sugeria drėgmę – gali sugerti iki 40% savo svorio drėgmės, kuri palaipsniui išgarinama į aplinką, todėl tinka gausiai prakaituojantiems žmonėms. Šilkas taip pat pasižymi savaiminio išsivalymo savybėmis, yra atsparus mikroorganizmams ir yra ilgaamžis.

Žąsų pūkai – Lietuvoje nuo seno labai paplitęs užpildas patalams.  Žąsų pūkų antklodės  – purios, itin šiltos ir minkštos. Tokios antklodės yra pralaidžios orui ir gerai sugeria drėgmę. Tinka žmonėms, mėgstantiems miegoti šiltai ir sausai. Atkreipkite dėmesį į pūkų ir plunksnų santykį – kuo daugiau pūkų, tuo antklodė minkštesnė ir kokybiškesnė.

PASKYRA
Wishlist
Wishlist
Prisijungti
Create an account

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami patogesniam naršymui šiame tinklalapyje, paskyros valdymui bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Password Recovery

Pamiršote slaptažodį? Įveskite vartotojo vardą arba el.pašto adresą. Į el.pašto dėžutę gausite nuorodą naujam slaptažodžiui susikurti.

SHOPPING BAG 0