+370 685 33383
+370 612 91449

Apie mus

Rinkoje veikiame jau 23 metai, todėl puikiai žinome, kokie yra mūsų klientų poreikiai ir lūkesčiai. Taip pat per tiek laiko atsirinkome ir gamintojus, kurie siūlo tik aukščiausios kokybės, naujausių technologijų ir dizaino tekstilės gaminius, todėl kiekvienas ras sau tinkantį, nepriekaištingos kokybės produktą už gerą kainą.

Mūsų salone ir internetinėje parduotuvėje galima įsigyti Vokietijos, Austrijos, Belgijos, Portugalijos, Lenkijos ir Lietuvos gamintojų produkcijos, skirtos miegamajam ir vonios kambariui. Atstovaujame Europoje gerai žinomus gamintojus: „Hefel“, „Garanta“, „Janine“, „Fleuresse“, „Herding“, Bellana“, „Hunnia“, ”Cawo“, „Aquanova“, „Keno“,  „Devilla” ir „Alytaus teksera”.

Turime daugiau kaip dvylikos rūšių įvairių storių antklodžių ir pagalvių, visą spalvų gamą paklodžių, įvairiausių raštų patalynės komplektų ir pledų, puikiai drėgmę sugeriančių rankšluosčių, chalatų, vonios kilimėlių, indelių ir aksesuarų vonios kambariui.

Pasirinkus antklodes ar pagalves nesunkiai priderinsite tinkamo dydžio užvalkalus. Lengvai pasirinksite spalvas bei faktūras, kadangi gaminiai lengvai dera tarpusavyje.

Alergiškiems žmonėms, siūlome platų asortimentą antialergiškų gaminių, kurie garantuoja geriausią miego kokybę.

_____________

UAB „NODUS tekstilė”
Laisvės pr.117-84, 06118 Vilnius
Tel. (8612)91449
Įmonės kodas 124442070
PVM mokėtojo kodas LT244420716

info@patalyne.lt

PASKYRA
Wishlist
Wishlist
Prisijungti
Create an account

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami patogesniam naršymui šiame tinklalapyje, paskyros valdymui bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Password Recovery

Pamiršote slaptažodį? Įveskite vartotojo vardą arba el.pašto adresą. Į el.pašto dėžutę gausite nuorodą naujam slaptažodžiui susikurti.

SHOPPING BAG 0