+370 685 33383
+370 612 91449
Galerija
Posted in

Naujos HEFEL antklodės

Posted in

Pristatome naujausias HEFEL sukurtas antklodes – MATTERHORN DOWN ir Outlast® & Down

HEFEL MATTERHORN DOWN  ypatingai lengva, minkšta pūkinė antklodė, tinkanti visiems metų laikams. Žąsų pūkų užpildas suteikia šiai antklodei ypač gerą izoliaciją ir puikų šilumos sulaikymą aplink kūną. Pūkų užpildas miego metu sugeria kūno išskiriamą drėgmės perteklių  ir perduoda jį į audinį, iš kur jis išgaruoja į supančią erdvę,  palaikydamas sausumą ir gaivumą lovoje bei užtikrindamas šiltą ir malonų miegą. COMFORT dygsnis (kvadratinė kasetė) yra specialiai sukurta sistema, užtikrinanti optimalų užpildo pasiskirstymą ir jo sulaikymą kiekviename kvadrate. Priklausomai nuo šilumos laipsnio (norimo antklodės storio) yra naudojamas atitinkamas kvadratų skaičius. Pūkinė antklodė maloniai apgaubs Jūsų  kūną. Tinka ir alergiškiems žmonėms.

HEFEL Outlast® & Down“ sujungia nuostabiai jaukios pūkinės antklodės privalumus su temperatūrą reguliuojančiu natūraliu viskozės pluoštu „Outlast®“.Antklodė optimaliai prisitaiko prie šilumos poreikių,  kad miegas būtų geresnis ir ramesnis.

 

PASKYRA
Wishlist
Wishlist
Prisijungti
Create an account

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami patogesniam naršymui šiame tinklalapyje, paskyros valdymui bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Password Recovery

Pamiršote slaptažodį? Įveskite vartotojo vardą arba el.pašto adresą. Į el.pašto dėžutę gausite nuorodą naujam slaptažodžiui susikurti.

SHOPPING BAG 0