+370 685 33383
+370 612 91449
Verta žinoti
Posted in

kas yra satinas?

Norim truputį padiskutuot apie satiną.
Pasitaikė ne vienas atvejis, kai užsukę į saloną klientai, pasipiktina, kad jiems siūloma satino komplektas is 100% medvilnės. Kodėl medvilnė? Ieškau satino. Kodėl toks brangus? Taigi, satinas, tai ne audinio sudėtis, o audimo būdas.
Sėkmingai gali būti audžiamas ir iš 100% sintetinių siūlų, jei bus užakcentuota, kad satinas, praleidžiant iš kokių verpalų išaustas. Tikėtina, pradžioj atrodys gražiai, kad rasite už pigiai, tačiau ilsintis gero įspūdžio nepaliks, nes nesugeria drėgmės, elektrinasi. Čia kaip ir su rūbu, jei tenkina, viskas gerai, bet kiekvieno pluošto savybės skiriasi. Kaina taip pat. Galima turėti pigių ir daug arba keletą ir gerų, bet čia poreikio klausimas….ir galimybių. Perkant daug, pigių kažin ar sutaupoma? Padiskutuokime toliau. Kaip padaryt, kad gaminys pigtų? Taupyti žaliavą (ar teko matyti tokio reto pynimo satiną, kad šviečia kita pusė lyg marlė?), maišyti skirtingus pluoštus: medvilnę, sintetiką, mikropluoštą.
Maišant skirtingus pluoštus kokybė prastėja, bet galima sumažint kainą. Kaina tokio komplekto bus kiek didesnė nei vien sintetinio satino patalynės komplekto. Tik sintetiniai komplektai greitai praranda gražią išvaizdą.
Komplektų iš 100% medvilnės verpalų kaina, be abejo, bus didžiausia, lyginant su aukščiau išvardytais. Tačiau vien tik medvilnės satininio pynimo komplektai tarnauja išties ilgai, neblunka, neapsivelia burbuliukais, nesusitraukia, yra tankūs, lengvai prižiūrimi. Ypatingai tinka nemėgstantiems išlaidauti žmonėms, kadangi tokį komplektą naudosite išties ne vienerius metus.
Visgi manome, kad nereiktų apsigauti vien pasakymu „satinas” ir kitomis skambiomis frazėmis: mikropluoštas, pigu, beveik kaip šilkas…būkim atidūs ir žinokime kas ir kodėl jeigu mums tai svarbu.
o kaip renkatės Jūs? Kas jums svarbu? Ar tik kaina ir spalva?
www.patalyne.ltKas

PASKYRA
Wishlist
Wishlist
Prisijungti
Create an account

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami patogesniam naršymui šiame tinklalapyje, paskyros valdymui bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Password Recovery

Pamiršote slaptažodį? Įveskite vartotojo vardą arba el.pašto adresą. Į el.pašto dėžutę gausite nuorodą naujam slaptažodžiui susikurti.

SHOPPING BAG 0