Taisyklės

Mokėjimo būdai

„1000 ir 1 naktis“ el. parduotuvėje galite pasirinkti Jums patogiausią atsiskaitymo būdą. Prašome peržiūrėti ir įsitikinti jūsų užsakymo apmokėjimo bei kitos informacijos tikslumu prieš patvirtinant užsakymą.
Už perkamas prekes galima atsiskaityti :
Grynais/ Kortele. Jei pasirinkote prekių atsiėmimą parduotuvėje.
Banko pavedimu (pagal sąskaitą). Patvirtinę užsakymą mūsų el.parduotuvėje, el.laišku gausite sąskaitą su mūsų banko rekvizitais. Pagal ją galėsite padaryti pavedimą. Užsakymas bus pradėtas vykdyti, kai gausime Jūsų mokėjimą.
PaySera
Pasirinkus šį mokėjimo būdą, sistema automatiškai suformuos pavedimo formą, ir vadovaujantis nuorodomis, Jums tereikės prisijungti prie savo elektroninės bankininkystės bei atlikti mokėjimą. Paysera sistema apsaugota pažangiausiais SSL koduotais saugumo sertifikatais, moderniausiais techniniais ir programiniais sprendimais.

Papildoma informacija

Dėl įvairių priežasčių gali būti neatitikimų tarp internete pateikiamų prekių duomenų ar kiekių. Klientui užsisakius ir apmokėjus už prekę, kurios tuo metu nėra, užsakymas gali būti panaikintas ir grąžinami sumokėti pinigai arba sutariama dėl galimybės prekę įsigyti vėliau.
Kataloge esančios prekių nuotraukos ne visuomet tiksliai atvaizduoja norimą įsigyti prekę, todėl reiktų remtis visa pateikta tekstine informacija. Jei abejojate ar reikia papildomos informacijos būtinai susisiekite su tel. 8 5 2705678 arba el. paštu: patalyne@patalyne.lt
Pristatymas

Prekės pristatomos per siuntų tarnybą. Užsakymui taikomas 5 EUR pristatymo mokestis.
Prekės Pirkėjui pristatomos per 2-5 darbo dienas, visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą ir Neringos raj.). Kurjeris visada paskambina jūsų nurodytu telefonu prieš atvykdamas.
Priimant siuntą, būtina:

1. patikrinti pakuočių skaičių, jis turi būti toks pat koks nurodytas siuntų pristatymo lape, kurį Jums pateiks kurjeris.
2. patikrinti pakuočių etiketes. Turi būti nurodytas Jūsų adresas, o pakuočių numeriai turi atitikti siuntų pristatymo lape nurodytus numerius. Jeigu yra neatitikimų- apie tai būtina patikslinti siuntų pristatymo lape.
3. apžiūrėti gautas pakuotes. Pristatomos pakuotės turi būti tvarkingos, t.y. nepraplėštos, nesugniuždytos ir kitaip nepažeistos.
4. Pirkėjui pasirašius siuntų pristatymo lape, laikoma kad prekės yra perduotos tinkmai ir Pirkėjas pretenzijų neturi.
Nesilaikius šių instrukcijų, www.patalyne.lt neatsako už pristatytų prekių trūkumą ar sugadinimą.

Grąžinimas

Mes mylime ir gerbiame savo klientą, todėl visuomet rūpinamės, kad užsakyti daiktai būtų kokybiški ir patenkintų Jūsų lūkesčius!
Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Prekių grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. Ūkio ministro įsakymu Nr. 217.
Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

• grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
• prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
• prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) ;
• grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
• grąžinant prekes būtina pridėti pardavimo sąskaitos faktūros ir mokėjimą patvirtinančių dokumentų kopijas,
• nurodyti banko sąskaitą, į kurią bus grąžinami pinigai už grąžinamas prekes. Pinigai Pirkėjui grąžinami per 5 (penkias) darbo dienas nuo prekių gavimo dienos. Prekių pristatymo mokestis nėra gąžinamas.